Interbud Opoczno
Interbud Opoczno


   Interbud spółka z.o.o. jest przedsiębiorstwem budowlanym, które powstało jako samodzielna firma w 1992 roku po przekształceniu Zakładu Robót Budowlano-Montażowych funkcjonującego w ramach Zespołu Zakładów Płytek Ceramicznych w Opocznie (obecnie Opoczno S.A.).

   Firma Interbud jest spółką pracowniczą z grupą kilku osób posiadających pakiet większościowy. Długoletnie doświadczenia zebrane w strukturach ZZPC Opoczno (obecnie Opoczno S.A.), związane z szeroko pojętym budownictwem przemysłowym zostały poszerzone sukcesywnie o nowe rodzaje usług budowlanych. Świadczone są one dla inwestorów instytucjonalnych jak i prywatnych (budowy obiektów użyteczności publicznej, hal sportowych, budynków biurowych, budynków mieszkalnych).

   Firma z roku na rok zwiększa swój potencjał kadrowy, sprzętowy oraz obroty. O dobrej dynamice rozwoju może świadczyć fakt, że dwukrotnie znaleźliśmy się na liście 100 największych przedsiębiorstw budowlanych miesięcznika "Murator". Firma posiada doświadczoną kadrę techniczną, mającą za sobą długoletni staż w wykonywaniu robót budowlanych.

   Realizowaliśmy wiele skomplikowanych obiektów metodą "pod klucz". Posiadamy wytwórnie betonu towarowego i sprzęt do jego transportu. Wykonujemy i montujemy konstrukcje stalowe.

   W roku 2005, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2000.

   Bardzo mocną stroną firmy Interbud pozostała umiejętność wyniesiona jeszcze z Opoczno S.A., czyli montaż maszyn i urządzeń technologicznych potrzebnych przy produkcji płytek ceramicznych.

Siedziba firmy Interbud


Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000
Interbud Opoczno
Redskip Łódź wywóz gruzu halogeny sufitowe led https://sklep.marcoplast.pl Created by Trans Vision Computers © 2016